پیام تبریک معاون آموزشی ، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی به مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش


به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری دانشکده علوم پزشکی لارستان ، دکتر زهرا کشتکاران، معاون محترم آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان طی پیامی  فرا رسیدن هفته پژوهش را به پژوهشگران تبریک گفتند. در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پژوهش یکی از اساسی‌ترین نیازها برای نیل به پیشرفت و توسعه همه‌جانبه یک کشور است، شاخص ارزشمندی که منجر به دانایی و توانایی جامعه، تولید اشتغال و ثروت، دستیابی به رفاه و امنیت اجتماعی و درنهایت استقلال، خودکفایی و اقتدار جامعه شده تا زمینه‌ساز آینده‌ای درخشان برای آن کشور باشد .

بی‌شک دستاوردهای بیشمار دانشکده در حوزه پژوهش، تحقیقات و فناوری مرهون همت والای اعضای هیأت علمی، دانشجویان، پژوهشگران و کارکنان علاقه‌مند به حوزه تحقیقاتی است و هفته پژوهش فرصتی مغتنم برای معرفی دستاوردهای این عزیزان و تقدیر از تلاش‌های ارزنده آنان در عرصه پژوهش و فناوری است .

اینجانب فرارسیدن هفته پژوهش و فناوری و روز پژوهش را به‌تمامی دانشمندان، محققان، پژوهشگران، فرهیختگان و دانشجویان گرانقدر دانشکده علوم پزشکی لارستان صمیمانه تبریک عرض می نمایم.امید است که با تلاش و همت پژوهشگران، شاهد موفقیت های چشم گیری در توسعه علمی لارستان و درخشش میهن عزیزمان در فتح قله های علمی جهان باشیم.

دکتر زهرا کشتکاران
معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.