فراخوان موضوعی اجرای پیمایش شاخص های سلامت و جمعیت در سال ۱۳۹۹

به اطلاع می رساند موسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران «پیمایش شاخص های سلامت و جمعیت در سال ۱۳۹۹» را به نیابت از معاونت بهداشت از طریق سازوکار فراخوان دو مرحله ای به فراخوان گذاشته است. براساس این دستورالعمل لازم است فرد/مرکز متقاضی فرم ارائه اطلاعات محققین و مراکز تحقیقاتی شرکت کننده در فراخوان عام دو مرحله ای را با توجه به فرم درخواست برای پروتکل (RFP) پیمایش مربوطه تکمیل نماید. پس از بررسی و تایید صلاحیت مجری، از ایشان جهت شرکت در مرحله دوم فراخوان و تدوین پروتکل مطابق با RFP ارسالی دعوت به عمل می آید. فرم ارائه اطلاعات محققین و مراکز تحقیقاتی شرکت کننده در فراخوان عام دو مرحله ای و فرم درخواست برای پروتکل این پیمایش از صفحه خانگی موسسه ملی قابل دریافت است. (http://nihr.tums.ac.ir/Item/1073)

شرایط:

۱- نسخه اصلی فرم ارائه اطلاعات محققین و مراکز تحقیقاتی شرکت کننده در فراخوان عام دو مرحله ای به همراه ضمائم آن یا به آدرس: تهران، خیابان انقلاب، خیابان وصال شیرازی، خیابان بزرگمهر، پلاک ۷۰ ارسال گردد یا پس از تکمیل به آدرس پست الکترونیکی nihr.research@tums.ac.ir ارسال گردد. در هر دو صورت ارسالی دستی یا ایمیلی باید دریافت مدارک توسط همکاران موسسه تایید شود.

۲- اولویت واگذاری طرح به افراد یا مراکزی می باشد که سابقه اجرای پیمایش های ملی را دارند، ۲) با استفاده از شبکه سازی و بهره بردازی از ظرفیت پژوهشی موجود در کشور قصد اجرای پژوهش را دارند، و ۳) ساختار و ظرفیت اجرایی لازم برای اجرای یک پیمایش در سطح ملی را دارا می باشند.

۳) به منظور بهره برداری از حداکثر ظرفیت پژوهشی کشور ترجیح موسسه این است که پیمایش های ملی که همزمان در موسسه اجرا می شوند به تیم های متنوعی سپرده شود.

۴) لازم به ذکر است در خصوص اجرای کار میدانی مطالعه با توجه به وضعیت همه گیری کووید-۱۹ تصمیم گیری خواهد سد.

۵) دریافت پیشنهادات حداکثر تا پایان روز اداری روز شنبه ۱۹/۰۷/۱۳۹۹ خواهد بود.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.