فراخوان مرحله اول طرح های پژوهشی مرکز تحقیقات و مطالعات منابع انسانی سلامت سال ۱۳۹۸

به اطلاع می رساند، مرکز تحقیقات و مطالعات منابع انسانی سلامت در راستای اولویتهای پژوهشی ۵ ساله خود تا سال ۱۴۰۴ و در پاسخ به رفع نیازهای پژوهش‌های کاربردی مرتبط با سرمایه‌های انسانی سلامت، آمادگی خود را برای پذیرش طرح­های پیشنهادی در خصوص موضوعات ذیل اعلام می دارد.

عناوین طرحهای پژوهشی

 1. تعیین میزان و عوامل موثر بر ماندگاری نیروی انسانی به تفکیک رشته­های شغلی مامایی و دندانپزشکی درا نواع واحدهای ارائه خدمت و مناطق جغرافیایی مختلف
 2. امکان‌سنجی کاربرد سیاستهای جایگزین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان جهت تامین نیروی مورد نیاز
 3. ارزیابی مقایسه ای تاثیر مصاحبه شغلی در جذب نیروهای کارآمد
 4. ارائه الگوی بهینه مصاحبه شغلی برای بکارگیری نیروی انسانی در رسته اداری مالی
 5. ارزیابی کمی و کیفی عملکرد نیروهای مشمول قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان
 6. ارزیابی مقایسه ای کارایی و اثربخشی روش‌های مختلف تامین و بکارگیری منابع انسانی مورد نیاز وزارت بهداشت
 7. بررسی وضعیت فعالیت و میزان ریزش فارغ التحصیلان و عوامل موثر برآن به تفکیک رشته های پزشکی تخصصی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری و مامایی
 8. تعیین میزان سهم زمانی معادل تمام وقتی (Full-Time Equivalent) به تفکیک رشته های پزشکی تخصصی و پرستاری در بخش های دولتی و خصوصی و درانواع مکان های ارائه خدمت

شرایط شرکت در فراخوان

 1. اعضای هیات علمی و شرکتها و موسسات دولتی و غیردولتی (خصوصی، تعاونی, مردم نهاد و خیریه) معتبر داخل و خارج از کشور می توانند نسبت به ارائه پیشنهاد اجرای طرحها اقدام نمایند.
 2. پروپوزالهای پیشنهادی بایستی در چارچوب شرح خدمات تعیین شده و بر اساس فرمت پروپوزال مرکز تدوین گردند. شرح خدمات مورد انتظار و فرم پیشنهاد طرح از سایت مرکز به آدرس (http://CHHRRS.behdasht.gov.ir)  قابل دریافت می باشد.
 3. فرم تکمیل شده پیشنهاد طرح باید به آدرس ایمیل مرکز به نشانی CHHRRS@behdasht.gov.ir ارسال گردد. نسخه اصلی پروپوزال نیز که به امضای کلیه پیشنهاد دهندگان (مجریان و همکاران اصلی) رسیده است بایستی به آدرس تهران، شهرک قدس، بلوار ایوانک، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بلوک C، طبقه اول، مرکز تحقیقات و مطالعات منابع انسانی سلامت ارسال گردد.
 4. مهلت ارسال پروپوزال ها، تا آخر وقت اداری پنجشنبه ۱۰/۰۵/۱۳۹۸ خواهد بود.
 5. کلیه پیشنهادهای رسیده ابتدا از نظر تکمیل بودن ارزیابی و سپس طبق فرایند تصویب طرحهای پژوهشی مرکز، وارد روند بررسی، تصویب و عقد قرار داد خواهند شد.
 6. مبلغ درج شده در فراخوان حداکثر بودجه پیشنهادی است و هزینه ها باید در شرح پیشنهاد طرح، توجیه گردند. لازم به ذکر است در شرایط مساوی طرح هایی مصوب می گردند که هزینه کمتری درخواست کرده باشند.

لطفا در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با شماره ۸۱۴۵۳۴۲۲  سرکار خانم قاسمی تماس حاصل فرمایید.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.