«فراخوان عضویت در شورای عالی علمی سازمان جهانی بهداشت»

دپارتمان علم (Science Division) سازمان جهانی بهداشت از ماه مارس ۲۰۱۹ با هدف اطمینان از همگام بودن آن سازمان با پیشرفت‌های علمی اخیر در نظام سلامت و شناخت فرصت‌های به‌کارگیری پیشرفت‌های حاصل در راستای بهبود نظام سلامت جهانی و نیز اطمینان از برتری، ارتباط و بازدهی عملکردهای اصلی فنی آن سازمان شامل کالاهای سلامت عمومی و پژوهش راه اندازی شده است. لذا مدیر کل آن سازمان بر آن شد تا به دنبال تاسیس دپارتمان مذکور یک شورای عالی علمی متشکل از کارشناسان و متخصصان بین‌المللی در حوزه‌های مختلف تشکیل دهد تا به عنوان صدای رهبران علمی‌ای باشد که به عنوان مشاوران مستقیم این سازمان در تعیین موضوعات علمی اولویت‌دار و پیشرفت‌های حاصل در زمینه علم و فناوری با اثر مستقیم بر سلامت جهانی هستند.

کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه ارسال درخواست متقاضیان و احراز شرایط عضویت در آن شورا، نحوه گزینش متقاضیان و همچنین وظایف اعضای شورا و زمینه‌های فعالیت ایشان از طریق مراجعه به لینک و مکاتبه با آدرس ایمیل زیر امکان‌پذیر است.

 – https://www.who.int/news-room/articles-detail/who-science-council

 – ScienceCouncil@who.int

مهلت شرکت در فراخوان مذکور و ارسال مدارک روز دوشنبه ۲۴ شهریور ماه سال جاری (۱۴ سپتامبر ۲۰۲۰) تا ساعت ۱۷:۰۰ به وقت اروپای مرکزی خواهد بود.

لازم به ذکر است معاونت تحقیقات و فناوری و اداره کل همکاری‌های بین‌الملل وزارت بهداشت امکان پاسخگویی به سؤالات متقاضیان و معرفی ایشان به آن سازمان را نخواهند داشت و این موضوع صرفا با ارسال درخواست توسط شخص متقاضی طبق دستورالعمل لینک فوق امکان‌پذیر است.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.