فراخوان شناسایی محققان باتجریه در پژوهش های بین المللی

توسعه و تقویت مشارکت در پژوهش‌های بین‌المللی به عنوان یکی از اهداف مهم مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) و معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت بوده و در این راستا اقدامات متعددی را نیز انجام داده است. یکی از دغدغه‌های مرتبط با این موضوع، شناسایی محققان با سابقه انجام پژوهش در دانشگاه‌‌های خارج از کشور به منظور بهره‌مندی از نظرات مشورتی آنها برای تقویت مشارکت محققان در موضوعات پژوهشی مشترک با آن کشورها، اطلاع‌رسانی فراخوان‌های بین‌المللی و رویداد‌‌های مرتبط می‌باشد. لذا فرم ‌آنلاینی با مشورت محققان خبره در این زمینه تهیه شده که در نشانی زیر قابل دسترس است.

مخاطب این فرم محققانی هستند که ۱) از یک دانشگاه خارج از کشور فارغ‌التحصیل شده و سابقه کار پژوهشی در آن کشور را دارند و یا ۲) به مدت حداقل ۶ ماه دوره‌ یا فرصت مطالعاتی در یکی از دانشگاه‌های خارج از کشور گذرانده‌ و فرصت همکاری پژوهشی در پژوهش‌های مرتبط با سلامت داشته‌اند. لازم به ذکر است مشارکت در پژوهش‌‌های بین‌المللی بدون حضور فیزیکی در محیط دانشگاه‌ها/ مراکز تحقیقاتی خارج کشور مد نظر این فرم نمی‌باشد.

https://forms.gle/oKfDzLmdfCNSzECb6

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.