بازدید از پروژه در حال ساخت مرکز تحقیقات بیولوژی سلولی مولکولی دانشکده علوم پزشکی لارستان

به گزارش روابط عمومی مدیریت تحقیقات و فناوری صبح دیروز مورخ ۱۳۹۸/۶/۴ ، دکتر مقداد عبداله پور علی تپه مدیر تحقیقات و فناوری و کارشناسان این حوزه سرکار خانم دکتر حاجی حسینی و خانم شفیعی در محل دانشکده پرستاری حضور یافته و  از پروژه در حال ساخت مرکز تحقیقات بیولوژی سلولی مولکولی بازدید به عمل آوردند و از نزدیک روند پیشرفت پروژه را بررسی نمودند.  

در این بازدید دکتر عبداله پور گزارشی از روند طراحی فضای فیزیکی مرکز تحقیقات ، تجهیزات در حال خریداری و پروژه های آتی مرتبط با پروژه حاضر را که برای اولین بار در سطح شهرستان لارستان در حال اجرا می باشد ارائه دادند. ایشان فرمودند که پروژه حاضر شامل دو قسمت  آزمایشگاه مولکولی و قسمت کشت سلول است لذا با اتمام یافتن این پروژه امکان انجام کلیه آزمایشات ژنتیک و بیوتکنولوژی در سطح سلولی و مولکولی در قالب پروژه های تحقیقاتی از قبیل تشخیص بیماری های ژنتیک، سرطان، بیماری های عفونی و حتی ایجاد بیوبانک در منطقه فراهم می گردد.

در پایان دکتر عبداله پور از پروژه های آتی شامل پروژه های در حال ساخت حیوانخانه که در مرحله خاک برداری می باشد نیز گزارشی ارائه نمودند.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.